Nagelstudio voor gellak in Noord-Holland

177 nagelstudio's in Noord-Holland noemen gellak in hun eigen gegevens, verspreid over 38 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Nagelstylist brengt rode gellak aan

Plaatsen in Noord-Holland

Nagelstudio's voor gellak per plaats

Amsterdam 46

AnniLashVan Woustraat 236H0640020060
Tutti Colori Nail BarVan Baerlestraat 870207372322
Blooming NailHaarlemmerstraat 27a0682006463
Polish nail barMaasstraat 1430628344314
Buddha NailsKinkerstraat 96H0639430568
Kelly Phan NailsDe Clercqstraat 50H0204898081
L’Oriental Nails Lashes BrowsRokin 60A0618595959
Amber Nails & Beauty | IPL Ontharen | Biab nagelsTollensstraat 301 B0685791716
LAKWERK CENTRUMSpuistraat 2190203348574
SuronailbarSpui 11 H0639095274
LAKWERK OUD ZUIDCornelis Schuytstraat 16-h097010274732
Son Nails BarHaarlemmerstraat 160637569408
Smart Beauty LabBilderdijkstraat 1910643882196
American Nails by ANEuropaplein 770618018418
Amsterdam NailElandsgracht 1A0625177567
Nail Art Studio GelderlandpleinGelderlandplein 2250625177567
NailBoutique by T.D.Christiaan Huygensplein 30207798581
DioniryNails AmsterdamRozengracht 1890203629148
Rosa Nails & SpaHofwijckstraat 20633426798
City Nails AmsterdamMaasstraat 25a0206625830
Suzie Nails & PedicureWethouder Frankeweg 2b0625185306
Oh My NailsVan Woustraat 2160628287083
Joa Nail BarSpuistraat 1200639877314
Vivy Nails - AmsterdamWaterlandplein 2610202214379
NAIL ARCHITECTSKarel Doormanstraat 101E0657533298
Nails by BiancaKinkerstraat 2000626633478
Cocomo NailsBalthasar Floriszstraat 340653792310
Feasible beauty CheChaSpaarndammerstraat 47H0610288377
Tina’s Nail barNieuwezijds Voorburgwal 720683222843
Nails By LeoBrusselsingel 110614215839
NailCraft AmsterdamVan Woustraat 228H0657685412
Rosy Nails & BeautyHasselaerssteeg 140646112821
Mi HoangBijlmerdreef 184B0648964083
MYTHO NailstudioBijlmerplein 3780622775481
The Nail SocietyHoogoorddreef 870680227552
Melanin Nails & BeautyPaasheuvelweg 80645248705
MIRTA-NAILSGeorge Gershwinlaan 5300686489061
Nail Studio MilaHulstweg 800685295866
Nails by DayPopulierenweg 14D0611748809
Gelakt AmsterdamRijnstraat 226
Woodhouse SuprèmeBilderdijkstraat 200
Woodhouse Amsterdam ZuidRijnstraat 171
Amsterdam NailsSingel 447A0625177567
Le Nails & SpaBuikslotermeerplein 1680641603333
De ijdeltuitJan Pieter Heijestraat 114h0207865513
AK nailsWamberg 35a

Haarlem 14

Annisa Beauty NailsGasthuisstraat 17 black0611441181
Nailstudio AmberMeester Cornelisstraat 260235250277
Nagelstudio HoyaGeneraal Cronjéstraat 1270638839590
Beauty Nails & FeetAmsterdamstraat 480235835538
Nails by Desy HaarlemBisschop Ottostraat 380641970910
LakLustHieronymus van Alphenstraat 410613967723
Pedicure PatriceHogerwoerdstraat 45Z0622153633
A.B. NailsMeester Cornelisstraat 260235245005
Dolls beauty roomPlanetenlaan 1760686276060
Beauty & Nails by MassiePoelgeest 500631961397
MS NAIL STUDIOCalvijnlaan 53
Emiliia Studio NailsVelserstraat 4
Brenda's PlaceZandvoorter Allee 400618334620
BeautysolHoutplein 22, 10626868894

Amstelveen 13

The Nail GuysRembrandtweg 850203627347
Mai NailsAsserring 1940646977489
Catwalk Nails and FashionPieter Lastmanweg 40203452532
Hip-nailsVan Heuven Goedhartlaan 5110621558086
Nails by MadeliefDen Bloeyenden Wijngaerdt 1050653922152
Xandéraa NailcareVan Spaenstraat 100655105608
Nagelstyling Le JardinKringloop 2850641164843
Jamila's manicure &pedicureSchoener 3330615502039
Beauty Art by NedelowmKostverlorenhof 1030615254286
House of Nails CBUnit N-2, Alpen Rondweg 102N
Be Beauty 24Hellebaardier 110624367190
The Nail PlugEleanor Rooseveltlaan 2A0653959746
Timeless NailsBurgemeester Rijnderslaan 3080657717999

Purmerend 13

Tina NailsPlantsoenstraat 310299406884
PAM Nails & BeautyBreedstraat 50625379992
Nails by NaSportlaan 230659606787
PrettyoneNieuwstraat 100299820420
Lhamo Nail StudioHoogstraat 7E0641174777
Nails By IreneCantekoogweg 50627190281
Sams Care 4 NailsPortelstraat 100657380802
Nagelstudio VoGildeplein 520638488307
Risha-HandcareToon Dupuisstraat 240611709531
Claus NagelhoekjeMontferland 50625107315
Pedicure Studio-SensesScholeksterhof 13
Nailsland AnitaJohn F. Kennedyplein 170644801374
Beautyby DCKTutein Noltheniusplein 6

Zaandam 8

Pam's NailbarWestzijde 1080648322420
Mani.Cure ZaandamA.F. de Savornin Lohmanstraat 40644489253
Roos Beauty NailsWestzijde 77B0687997740
Esmée's Nails & BeautyZuiddijk 400621341517
Nails by PhilDe Groene Bark, Vlielandstraat 20623144287
Karlets Nail suppliesUnit004, Affuitenhal 10639552196
BIABlossom StudioZuiddijk 600648118910
BibiNails NagelstudioJonge Arnoldusstraat 800628433088

Bergen 2

Eva NailsRuïnelaan 10644226249
LylynailsbergenPrins Hendriklaan 360622044805

Kortenhoef 1

Netanya NailsEgidius Blocklaan 230613432456

Ouderkerk aan de Amstel 1

Studio 26Coen van Boshuizenlaan 85a0629911423

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Gellak in andere provincies