Nagelstudio voor BIAB in Noord-Holland

159 nagelstudio's in Noord-Holland noemen BIAB in hun eigen gegevens, verspreid over 35 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Handen met nude BIAB nagels

Plaatsen in Noord-Holland

Nagelstudio's voor BIAB per plaats

Amsterdam 41

AnniLashVan Woustraat 236H0640020060
Tutti Colori Nail BarVan Baerlestraat 870207372322
Blooming NailHaarlemmerstraat 27a0682006463
Polish nail barMaasstraat 1430628344314
Nail Academy by NatalyWeteringschans 32HS0627276814
Kelly Phan NailsDe Clercqstraat 50H0204898081
L’Oriental Nails Lashes BrowsRokin 60A0618595959
Amber Nails & Beauty | IPL Ontharen | Biab nagelsTollensstraat 301 B0685791716
LAKWERK CENTRUMSpuistraat 2190203348574
LAKWERK OUD ZUIDCornelis Schuytstraat 16-h097010274732
Smart Beauty LabBilderdijkstraat 1910643882196
American Nails by ANEuropaplein 770618018418
Sunny's Beauty SpotEerste Sweelinckstraat 340206716359
NailBoutique by T.D.Christiaan Huygensplein 30207798581
Rosa Nails & SpaHofwijckstraat 20633426798
City Nails AmsterdamMaasstraat 25a0206625830
Suzie Nails & PedicureWethouder Frankeweg 2b0625185306
Oh My NailsVan Woustraat 2160628287083
Joa Nail BarSpuistraat 1200639877314
NAIL ARCHITECTSKarel Doormanstraat 101E0657533298
DAMLA STUDIOAmstel 180h0639782026
Nails by BiancaKinkerstraat 2000626633478
Cocomo NailsBalthasar Floriszstraat 340653792310
Feasible beauty CheChaSpaarndammerstraat 47H0610288377
Tina’s Nail barNieuwezijds Voorburgwal 720683222843
Nails By ElaineWillem Schoutenstraat 480684517940
NailCraft AmsterdamVan Woustraat 228H0657685412
Rosy Nails & BeautyHasselaerssteeg 140646112821
Mi HoangBijlmerdreef 184B0648964083
The Nail SocietyHoogoorddreef 870680227552
Melanin Nails & BeautyPaasheuvelweg 80645248705
MIRTA-NAILSGeorge Gershwinlaan 5300686489061
Nail Studio MilaHulstweg 800685295866
Nails by DayPopulierenweg 14D0611748809
Gelakt AmsterdamRijnstraat 226
Woodhouse SuprèmeBilderdijkstraat 200
Woodhouse Amsterdam ZuidRijnstraat 171
Le Nails & SpaBuikslotermeerplein 1680641603333
De ijdeltuitJan Pieter Heijestraat 114h0207865513
Tokyo Nail ArtCarolina MacGillavrylaan 3710625128699
AK nailsWamberg 35a

Purmerend 17

Tina NailsPlantsoenstraat 310299406884
PAM Nails & BeautyBreedstraat 50625379992
PrettyoneNieuwstraat 100299820420
Lhamo Nail StudioHoogstraat 7E0641174777
Nails By IreneCantekoogweg 50627190281
Nagelstudio PurmerendNaardermeer 250648080826
Sams Care 4 NailsPortelstraat 100657380802
Nagelstudio VoGildeplein 520638488307
Risha-HandcareToon Dupuisstraat 240611709531
Claus NagelhoekjeMontferland 50625107315
The BIAB AtelierGildeplein 17
Nailsland AnitaJohn F. Kennedyplein 170644801374
Beautyby DCKTutein Noltheniusplein 6
SlimbelieverFlores 1
Biab.PurmerendAlligatorstraat
Fab de Jong NailsBoekbinderstraat 22
Biab Design AtelierAalscholverstraat 24

Haarlem 15

Annisa Beauty NailsGasthuisstraat 17 black0611441181
Nailstudio AmberMeester Cornelisstraat 260235250277
Nagelstudio HoyaGeneraal Cronjéstraat 1270638839590
The Beauty Room HaarlemStephensonstraat 70681951787
Nails by Desy HaarlemBisschop Ottostraat 380641970910
LakLustHieronymus van Alphenstraat 410613967723
A.B. NailsMeester Cornelisstraat 260235245005
Dolls beauty roomPlanetenlaan 1760686276060
M Just Nailed ItStalpaert van der Wielenstraat 200627348387
moniiquee's nagelstudioDr. Schaepmanstraat 2410626728438
Beauty & Nails by MassiePoelgeest 500631961397
MS NAIL STUDIOCalvijnlaan 53
Runa NailsGeneraal Cronjéstraat 460687060677
Emiliia Studio NailsVelserstraat 4
BeautysolHoutplein 22, 10626868894

Alkmaar 8

Mai Kim Nail | AlkmaarDijk 460640992876
Mimi-KMarktstraat 50624287209
Lyly Nails AlkmaarAlbatrosweg 20636046660
Little NailsSuze Groenewegstraat 480658798343
Shiny NagelsVerdronkenoord 10619402592
SA Nails and LashesVondelstraat 240636490580
BABE studioKamerlingh Onnesstraat 27
Kimberley’s BeautyhouseWaalstraat 173

Amstelveen 7

The Nail GuysRembrandtweg 850203627347
Catwalk Nails and FashionPieter Lastmanweg 40203452532
Nasha NailsBinderij 3, K0203453668
Nails by MadeliefDen Bloeyenden Wijngaerdt 1050653922152
House of Nails CBUnit N-2, Alpen Rondweg 102N
The Nail PlugEleanor Rooseveltlaan 2A0653959746
Timeless NailsBurgemeester Rijnderslaan 3080657717999

Bergen 1

LylynailsbergenPrins Hendriklaan 360622044805

Spierdijk 1

biab for youOeverland 72

Vogelenzang 1

Profi-NailsGraaf Albrechtlaan 180654993281

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

BIAB nagels in andere provincies