Nagelstudio voor acrylnagels in Noord-Holland

148 nagelstudio's in Noord-Holland noemen acrylnagels in hun eigen gegevens, verspreid over 35 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Acrylnagels worden verlengd en gevijld

Plaatsen in Noord-Holland

Nagelstudio's voor acrylnagels per plaats

Amsterdam 43

AnniLashVan Woustraat 236H0640020060
Tutti Colori Nail BarVan Baerlestraat 870207372322
Blooming NailHaarlemmerstraat 27a0682006463
Kelly Phan NailsDe Clercqstraat 50H0204898081
L’Oriental Nails Lashes BrowsRokin 60A0618595959
Amber Nails & Beauty | IPL Ontharen | Biab nagelsTollensstraat 301 B0685791716
SuronailbarSpui 11 H0639095274
Son Nails BarHaarlemmerstraat 160637569408
Smart Beauty LabBilderdijkstraat 1910643882196
American Nails by ANEuropaplein 770618018418
Amsterdam NailElandsgracht 1A0625177567
Mappy nailsalonRozengracht 75 BG0628558004
Nail Art Studio GelderlandpleinGelderlandplein 2250625177567
Sunny's Beauty SpotEerste Sweelinckstraat 340206716359
NailBoutique by T.D.Christiaan Huygensplein 30207798581
DioniryNails AmsterdamRozengracht 1890203629148
Rosa Nails & SpaHofwijckstraat 20633426798
City Nails AmsterdamMaasstraat 25a0206625830
Suzie Nails & PedicureWethouder Frankeweg 2b0625185306
Joa Nail BarSpuistraat 1200639877314
Vivy Nails - AmsterdamWaterlandplein 2610202214379
Studio Did ThatWaterspiegelplein 10C0202384198
NAIL ARCHITECTSKarel Doormanstraat 101E0657533298
Nails by BiancaKinkerstraat 2000626633478
Tilly's NailstudioBeethovenstraat 830206648424
Tina’s Nail barNieuwezijds Voorburgwal 720683222843
Nails By ElaineWillem Schoutenstraat 480684517940
Nails By LeoBrusselsingel 110614215839
Rosy Nails & BeautyHasselaerssteeg 140646112821
Mi HoangBijlmerdreef 184B0648964083
MYTHO NailstudioBijlmerplein 3780622775481
The Nail SocietyHoogoorddreef 870680227552
Melanin Nails & BeautyPaasheuvelweg 80645248705
MIRTA-NAILSGeorge Gershwinlaan 5300686489061
Nail Studio MilaHulstweg 800685295866
Nails by DayPopulierenweg 14D0611748809
Salon MBSpuistraat 91h0636511556
Nails & Hair AmsterdamNieuwezijds Voorburgwal 1380615586021
Amsterdam NailsSingel 447A0625177567
Le Nails & SpaBuikslotermeerplein 1680641603333
Tokyo Nail ArtCarolina MacGillavrylaan 3710625128699
Nail'd ByBuikslotermeerplein 820611437639
AK nailsWamberg 35a

Hoorn 12

Candy Nails HoornBreed 290646038269
Vietnails & MoreGedempte Turfhaven 740641619024
Cloudy NailsKinderbalk 20621377810
zorg voor voetenHet Oude Ambacht 80621411314
GlosshouseBaanstraat 300683998787
The Perfect NailLange Kerkstraat 110636329960
Nagelsalon Het HofjeSmetanahof 70625168687
passion4colorGerard Den Brabanderhof 40655072943
Nails by KelseyTinnegieter 980620137282
SAN Nails & EyelashesBetje Wolffplein 119
Winnie NailsSpoorstraat 2
HoornGrutto 450620137282

Haarlem 11

Annisa Beauty NailsGasthuisstraat 17 black0611441181
Nailstudio AmberMeester Cornelisstraat 260235250277
Nagelstudio HoyaGeneraal Cronjéstraat 1270638839590
Beauty Nails & FeetAmsterdamstraat 480235835538
Nails by Desy HaarlemBisschop Ottostraat 380641970910
LakLustHieronymus van Alphenstraat 410613967723
A.B. NailsMeester Cornelisstraat 260235245005
Dolls beauty roomPlanetenlaan 1760686276060
Beauty & Nails by MassiePoelgeest 500631961397
MS NAIL STUDIOCalvijnlaan 53
Emiliia Studio NailsVelserstraat 4

Zaandam 9

Kim's nailstudioZuiddijk 950756145977
Pam's NailbarWestzijde 1080648322420
Roos Beauty NailsWestzijde 77B0687997740
Esmée's Nails & BeautyZuiddijk 400621341517
Nails by PhilDe Groene Bark, Vlielandstraat 20623144287
Karlets Nail suppliesUnit004, Affuitenhal 10639552196
Yippie NailsRode Zee 620613900381
Nyla NailsHeijermansstraat 243
BibiNails NagelstudioJonge Arnoldusstraat 800628433088

Amstelveen 6

The Nail GuysRembrandtweg 850203627347
Catwalk Nails and FashionPieter Lastmanweg 40203452532
Hip-nailsVan Heuven Goedhartlaan 5110621558086
't Nagelstudiootje AmstelveenKostverlorenhof 590204418528
Nasha NailsBinderij 3, K0203453668
House of Nails CBUnit N-2, Alpen Rondweg 102N

Hilversum 4

House of nails by SCNieuwe Havenweg 53, 1e verdieping0620813801
Heidi BeautysalonIrisstraat 2c0654656572
Choose Your NailsMarterlaan 140622291699
Sparkles by Bo ElaîneOude Amersfoortseweg 253k0648249225

Bergen 2

Eva NailsRuïnelaan 10644226249
LylynailsbergenPrins Hendriklaan 360622044805

Kortenhoef 1

Netanya NailsEgidius Blocklaan 230613432456

Vogelenzang 1

Profi-NailsGraaf Albrechtlaan 180654993281

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Acryl nagels in andere provincies